Privatumo politika

Autorių teisių apsauga

Visos autoriaus teisės į IĮ „InSpe“ svetaines REKLAMIS.LT / REKLAMIS.LV ir jose pateiktą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, visus joje pateiktus dokumentus, tekstus, atvaizdus, skaičius, grafikus, vaizdo ar garso įrašus ir kompiuterinius kodus, yra saugomos Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.
Draudžiama be išankstinio raštiško IĮ „InSpe“ sutikimo šioje svetainėje esančią informaciją bet kokia forma ar priemonėmis atkurti, platinti, skelbti ar kitaip naudoti pažeidžiant IĮ „InSpe“  intelektinės nuosavybės teises. Svetainėje pateikiami trečiųjų asmenų intelektinės nuosavybės objektai saugomi trečiųjų asmenų.
Pareiškiame, kad IĮ “InSpe”, kuriai priklauso šis interneto puslapis bei parduotuvės REKLAMIS.LT  nėra kai kurių minimų prekės ženklų produktų gamintoja, bet daugumoje atvejų yra oficiali platintoja (agentė).
Tais atvejais kai IĮ ”InSpe” nera oficiali platintoja (agentė), teisė parduoti šias prekes grindžiama Europos Sąjungos teisės aktų įtvirtintu laisvo prekių judėjimo principu bei prekių ženklo savininko teisių išsėmimo principu, įtvirtintu Lietuvos Respublikos prekių ženklų įstatymo 40 str. 1 d. bei kituose teisės aktuose.
IĮ "InSpe" yra šiu prekės ženklų produktų gamintoja: EXPOLIGHT Systems, ColibriDigital, ColibriLED. Prekes ženklai yra registruoti ir saugomi Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Klientų privatumas

IĮ „InSpe“ skiria didžiulį dėmesį klientų privatumui ir asmens duomenų apsaugai. Vadovaujamės geriausiomis praktikomis, kurios padeda įgyvendinti Privatumo politiką visuose organizacijos procesuose, kuriant bei teikiant paslaugas, parduodant produktus.
Gerbiame savo klientų teises į jų privačią informaciją ir apdorojame jų asmens duomenis teisėtai ir sąžiningai. Tai reiškia, kad renkame tik tuos duomenis, kurie yra reikalingi teikiant paslaugas ir vykdant veiklą. Užtikriname, kad renkami ir apdorojami klientų duomenys bus saugūs ir bus naudojami tik konkrečiam tikslui.
Klientų privatumo apsauga yra natūrali mūsų kasdienės veiklos dalis.

Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika apibrėžta čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Popular Products

Roland XF-640
Roland XF-640
Roland VersaUV LEF-20
Roland VersaUV LEF-20
Roland CAMM-1 GS-24
Roland CAMM-1 GS-24